BAŞKANIN MESAJI

Kurumsallaşma ve üçüncü kuşağa geçiş…

Bir aile şirketi olarak başlayan iş hayatımızda üçüncü kuşağın katılımı ile Çağlayanlar İnşaatı, aile şirketinden çıkararak , şirketin kurumsallaşmaya geçişini sağlamaktayız.

36 yıl önce çok genç denilebilecek yaşlarda, üniversite yıllarında ticari hayata atıldım. Babadan gelen ticari faaliyetleri devralarak, Türkiye çapında çeşitli ticari faaliyetlerde bulundum. İstikrarlı ve dürüst olmayı ilke edinerek, bugünlere geldik. Başarı ancak iyi bir yönetimle mümkündür. İyi yönetimler devam ettiği sürece nesilden nesile geçişler devam edecektir.

2012 yılında üçüncü nesil olarak, kendi ailemiz içerisinden genç, deneyimli, dinamik üç Yüksek Mimarı şirketimiz bünyesine dahil ettik. Teknik açıdan daha da güçlenmiş ve gençleşmiş olarak ülkemize ve şehrimize; güvenli ve modern yeni projeler üretmek gayreti içerisinde yolumuza devam edeceğiz.

Tecrübeli ve nitelikli ekibimiz ile en kısa zamanda en kaliteli yapıları inşa etmek için çalışmaktayız. Kullandığımız bütün malzemeleri büyük bir özenle seçmekteyiz. Projelerimizde beton sulamasından, güvenliğine, temelden çatıya kadar şahsım ve ekibim işin başında tüm kontrol mekanizmalarını oluşturmuş bulunmaktayız.

Çağlayanlar İnşaat Grubu olarak duydukları güven ve verdikleri destek için; müşterilerimize, tüm ekonomik , sosyal paydaşlarımıza ve de tüm ortaklarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

F. Fuat ÇAĞLAYAN
İnşaat Müh.
Çağlayanlar İnşaat Yön. Kur. Bşk.

YENİ PROJEMİZ

Başiskelenin eşsiz doğa dokusunda konumlandırılan yeni projemiz ÇAĞLAYANLAR ROYAL VİLLALARI sizlere sunuluyor.

YAŞAM BAŞLADI!

Yuvacık'ın yemyeşil doğası ve tertemiz havasında bulunan ÇAĞĞLAYAN MODERN'de yaşam başladı!

YOL TARİFİ ALIN

ÇAĞLAYAN ROYAL VİLLALARI'na mobil veya pc aygıtınızdan hemen yol tarifi alabilirsiniz.